тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колір очей і здоров'я - взаємозв'язок знайдено

Очі допомагають нам не тільки зазирнути в душу людини, але і визначити стан її здоров'я. До такого висновку прийшли американські вчені...

 

Професор анестезіології Інна Белфер з університету Піттсбурга, штат Пенсільванія, США, вважає, що колір очей може розповісти про переносимість болю у людей. Спостерігаючи за процесом пологів, вона зробила висновок, що жінки зі світлими очима легше переносили біль, ніж кароокі, і до всього іншого були менш дратівливі. Вчені вважають, що це пов'язано з 13 варіаціями генів, з яких один відповідає за біль, а всі інші - за інші особливості організму.

Лікарі також вважають, що колір очей може повідати про стан здоров'я людей. Наприклад, люди з зеленими і карими очима більш схильні до хвороб нервової системи і шлунково-кишкового тракту, а блакитноокі - до ревматизму, виразці шлунка, астмі і артриту. Також вважається, що у людей зі світлими очима більш міцний імунітет. На думку фахівців, природними кольорами очей є карий і блакитний. Інші відтінки можуть вказати на те, що в організмі накопичуються токсини, наприклад, при курінні або неправильному харчуванні.

Зміни кольору очей може бути індикатором різних захворювань:

- жовтувата забарвлення навколо зіниці - зашлаковані печінка, жовчний міхур або кишечник;

- світлі цяточки або плями на райдужній оболонці - наявність артриту, астми або ревматизму;

- потемніння - захворювання нервової або травної системи;

- потускнение райдужної оболонки - часті переживання, стреси.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com