тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Риба фугу - японський екстремальний делікатес

В Японії отримати гострі відчуття можна прямо в ресторані. Для цього необхідно замовити фугу - рибу сімейства голкобрюх. Варто відзначити, що в багатьох країнах світу цей делікатес заборонений законом...

 

 


А все тому, що вона містить смертельну дозу отрути - тетродотоксина, якому немає протиотрути. У випадку недотримання технологій приготування, страва небезпечно для життя. Отрута паралізує м'язи і людина помирає від зупинки дихання. Тому в Країні висхідного сонця з цією рибою працюють тільки висококваліфіковані кухарі, які пройшли спеціальне навчання і мають особливу ліцензію.

Під час оброблення необхідно вкрай обережно видалити всі внутрішні органи, особливо печінка, жовчний міхур. Саме в потрухах концентрується найбільша кількість отрути. Потім філе ріжеться і миється і тільки після цього готується страва. Найбільш популярною подачею фугу є сашимі, її також смажать і додають в суп. Вашій увазі невеличка віртуальна екскурсія до відомого токійського ресторану, де подають екстремальні делікатеси з фугу.


 

 

 

 

 


Приглашаем посетить наш медицинский диагностический центр. Магнитно резонансная томография суставов, другое самое передовое оборудование и методики помогут вам своевременно обнаружить опасные недуги, и помочь в их эффективном лечении. Гарантируем оперативность, доступность и высокое качество обследований.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com