тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чорні бургери з Японії

Нещодавно у японській мережі закладів швидкого харчування Бургер Кінг стартув продаж бургерів, але не звичайних, а повністю чорних! Представники компанії запевняють, що крім екстремального зовнішнього вигляду, ці диво-булочки мають чудові смаковими якостями. Крім того, як запевняють керівники мережі, вони більш корисні для здоров'я, і це завдяки спеціальним добавкам...

 

 

У рецепти приготування булочки і сиру входить бамбукове вугілля, що надає їм насичений чорний колір. Він володіє сильними бактерицидними властивостями і високою абсорбційною здатністю. Виготовляють вугілля з «листоколосника їстівного», тобто звичайного бамбука. Доданий до складу бургера чорний часниковий соус пофарбований чорнилом кальмара. В них міститься високий відсоток антиоксидантів і маса поживних речовин, вони володіють антибактеріальними і протипухлинними властивостями. Бамбукове вугілля і чорнило кальмарів широко використовуються в Японській кухні в якості харчових добавок, наприклад для виробництва чорного морозива.

Наразі мережа Burger King анонсувала два види "Чорних Бургерів" (Kuro Burger) - "Чорна Перлина" (Black Pearl) і Чорний Діамант (Black Diamond). Вони надійдуть у продаж вже в кінці цього місяця, але продаватися будуть протягом обмеженого часу.


 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com