тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

MaiNene: мертві серед живих

Кажуть, що померлі родичі продовжують жити в наших серцях і пам'яті, але в індонезійському селі провінції Південний Сулавесі, покійних буквально можна побачити серед живих. Даний ритуал носить назву MaiNene або Церемонія очищення трупів. Суть ритуалу полягає в тому, що сім'ї народів Тораджи викопують тіла своїх померлих родичів, переодягають їх у чистий одяг і часто виставляють їх у місці, де вони загинули, ексгумують навіть тіла загиблих дітей. Ось як це відбувається...

 

 

Тораджи вірять, що дух родича, загиблого в подорожі не зможе знайти дорогу назад у село, до своєї сім'ї. Тому після ексгумації тіла родичів спочатку несуть на місце загибелі, а потім пішою ходою несуть покійних в село, як би супроводжуючи їх по дорозі додому.

Не дивно зійти з розуму, потрапивши в це місце випадково. Адже в розумінні цивілізованої людини виставлені трупи по всьому місту-це ненормально. Незважаючи на всю дикість цього дійства, жителі Південного Сулавесі відносяться до своїх покійним родичам з великою пошаною.


 

 

 

 

А ось як виглядає кладовище для цих всіх мумій, воно висічене в скелі.

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com