тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Топ-10 сирів, які варто спробувати

Сир людству знайомий з незапамятних часів, і тоді і зараз він користувався великим попитом, і шаною. Саме цьому чудовому продукту ми присвятимо сьогоднішній пост. Отож, під катом десятка кращих сирів...

 

Аппенцеллер (фото зверху) - швейцарський сир у формі кола. Просочується білим вином або сидром та обробляється травами під час дозрівання.

 

Королем італійського твердого сиру вважається пармезан за свій ніжний смак з пікантним присмаком. Він включений в раціон космонавтів Міжнародної космічної станції, оскільки він багатий вітамінами і мінеральними з'єднаннями, відмінно засвоюється і є джерелом цінного концентрованого білка.

 

 

Чеддер має горіховий, злегка гострий і кислуватий присмак. Для вироблення цього твердого англійського сиру використовують незбиране пастеризоване або сире коров'яче молоко. Зріє він від двох місяців до п'яти років.

 

 

Ронкаль - іспанська твердий сир, приготований з овечого молока. Продукт родом з Наварри. Дозріває не менше чотирьох місяців. Для його виробництва використовують незбиране молоко овець порід раса і лача. Має запам'ятовуючий пікантний смак.

 

 

Бле Д'овернь - блакитний французький сир. Продукт має маслянисту структуру і відносно м'який на смак для «блакитних сирів».

 

 

Ідіасабаль - іспанська твердий сир, приготований з овечого молока. Продукт родом з країни Басків і Наварри. Виготовляється із сирого і пастеризованого молока овець порід лача і каррансана. Смак - легкий пікантний.

 

 

Брі - французький м'який сир, приготований з коров'ячого молока. Продукт має легкий запах нашатирю, а сама пліснява скоринка - виражений аміачний аромат, однак їстівна. Характерний блідий колір з сіруватим відтінком під «благородної» білою пліснявою.

 

 

Сент-Мор-де-Турен - французький м'який сир, приготований з козячого молока. Має синювато-сіру скоринку пухнастою цвілі. Продукт прийнято подавати як аперитив або в кінці обіду. Його також використовують для приготування тостів.

 

 

Стілтон - англійський «блакитний сир». Батьківщина продукту графства Дербішир, Лестершир і Ноттінгемшир. Виготовляють з місцевого пастеризованого молока. За традицією сир запивають портвейном. Його також прийнято подавати під час різдвяної трапези.

 

 

Деліс де Бургонь, або «бургундський делікатес» - французький м'який сир з білою скоринкою. Виготовляють з молока, збагаченого вершками. Повинен бути покритий зрілою пеніциліновою цвіллю. Смак - вершковий, ніжний, добре поєднується з шампанським.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com