тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Їстівна шоколадна ванна - 8 млн. калорій за 50 тис. фунтів стерлінгів

Багато вважають, що хорошого шоколаду не буває багато. Особливо, якщо мова йде про молочний бельгійський. Апофеозом любові до шоколаду стане їстівна ванна - правда, доведеться проявити неабияку силу волі, щоб не почати з'їдати її по шматочку...

 

Ідея виготовлення цієї ванни прийшла в голову генеральному директору компанії Bathrooms.com, а реалізацією замовлення займався відомий шоколадний бренд Сhoccywoccydoodah. Ті, хто вічно сидять на дієті, сей шедевр навряд чи оцінять - енергетична цінність ванни становить 8 млн. калорій! Трохи менше міститься біде - всього в 100 разів більше рекомендованої добової норми.

Проте, поніжитися у цій ванні не вийде - виробники говорять, що модель залишиться цілою і неушкодженою, якщо не наповнювати її гарячою водою, не включати обігрівач і оберігати від прямих сонячних променів. Виникає логічне питання - навіщо виробники взагалі випустили цю малоприменимую в життя модель, та ще й призначили за неї ціну £50 000? Виною всьому аналіз пошукових запитів відвідувачів сайту. Виявилося, що багато користувачів робили смішну орфографічну помилку і замість запиту «suite bathroom» вводили в рядок «bathroom sweet». «Якщо стільки людей шукали у нас на сайті солодку ванну - ми вирішили дати їм можливість її купити», - сміється ідейний натхненник.


 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com