тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Розумний» замок Noke відкривається смартфоном

Американська компанія FUZ Designs готує до виробництва «розумний» навісний замок Noke, який буде управлятися за допомогою смартфона...

 

 

У замку абсолютно не передбачений ключ. Замість нього власник повинен використовувати смартфон з встановленим додатком. Щоб відкрити замок користувач натискає зверху на дужку, після чого пристрій вийде із сплячого режиму і почне пошук смартфона в радіусі близько 3 метрів.

З'єднання з телефоном здійснюється за допомогою Bluetooth 4.0. При виявленні пов'язаного смартфона замок відкриється автоматично. Доступ до замку можна передати своїм друзям на їх персональні мобільні пристрої, щоб вони могли відкрити замок у відсутність господаря.

Доступ до замку можна передати своїм друзям на їх персональні мобільні пристрої, щоб вони могли відкрити замок у відсутність господаря. Крім того, замок можна відкрити навіть якщо батарея смартфона повністю розрядиться - в цьому випадку на дужку треба буде натискати в певній послідовності коротких і довгих натискань.

Потрібно також відмітити таку корисну властивість механізму, як те, що цей інноваційний замок повністю водонепроникний, що дозволяє застосовувати його на зовнішніх дверях. Змінна батарея дозволяє працювати пристрою в автономному режимі понад 1 року. Передбачається, що виробництво чудо-замку стартує вже восени 2014 року.

Рекомендована роздрібна вартість розумного замку Noke складе 89 американських доларів. Але користувачі, які підтримали проект на стадії колективного фінансування, можуть оформити попереднє замовлення зі знижкою. За доставку доведеться додатково заплатити 15 доларів, а кріплення велосипеда обійдеться в 20 доларів. До 18 вересня на Kickstarter будуть відкрита кампанія по збору коштів для запуску масового випуску пристрою. Спочатку на ці цілі стартапу було необхідно 100 000 доларів, але момент публікації цієї статті зацікавлені користувачі зібрали понад 195 000 доларів.

Раніше, як повідомлялось на нашому сайті у США представили «розумний» газовий балончик Defender, в який вбудована камера і модуль бездротового зв'язку. Пристрій працює під управлінням Android або iOS. У разі небезпеки користувач повинен направити балончик в обличчя нападника, натиснути кнопку і розпорошити газ, а сам пристрій зробить фото злочинця.

Теги:
 

Коментарі  

 
0 # Jeanna 29.04.2015 06:32
Starters in the organizing industry could make use of totally free wordpress holding
to obtain on site encounter on web hosting.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com