тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Алмаз Тіффані - одна з найкоштовніших прикрас

Діамант «Тіффані» - можна сміливо назвати одним з найбільш відомих всьому світу діамантів. Відрізняється цей діамант своїм незвичайним яскраво-жовтим забарвленням і досить великими розмірами. В ограненому вигляді камінь має вагу 128,51 карата...

 

 

Знайдений був діамант «Тіффані» в Південній Африці в 1878 році. У 1879 році яскраво-жовтий алмаз придбав ювелір, ім'я якого було Чарльз Тіффані. Цей чоловік був одним із засновників ювелірної компанії Tiffani & Co. Пізніше камінь був огранований оригінальною формою ограновування, що називається кушон. Ця форма огранки відрізняється в першу чергу тим, що камінь має прямокутну форму і округлені кути. Всього зроблено сорок граней.

На сьогоднішній день камінь вправлено в брошку з золота і платини, яка відома під назвою «Птах на камені». Її створенням займалися ювеліри разом з дизайнером Джином Шлюмбергом, ще в шістдесятих роках двадцятого століття.

За всю історію цю коштовну брошку одягали дві жінки. Однією з них була світська дама Шелдон Вайтхаус, а інший актриса Одрі Хепберн. На даний момент камінь зберігається в броньованої вітрині одного з ювелірних салонів «Тіффані і Ко».


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com