тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Стілець-тренажер для людей із сидячим способом життя

Зазвичай меблі допомагає розслабитися і подарувати тілу комфортний відпочинок. Але незвичайний стілець на двох ніжках покликаний вирішити іншу проблему - брак фізичної активності сучасної людини, що призводить до різних проблем з позвоночником і опорно рухової системи в цілому...

 

 

Щоб утриматися на ньому, доведеться тримати спину ідеально прямо і як слід напружувати м'язи гомілки і стегна. Звичайно, сидіти на цьому стільці постійно не захочеться нікому - але використовувати його в ролі щоденного тренажера буде дуже зручно. Модель не займе багато місця в кімнаті і навіть стане своєрідною родзинкою сучасного інтер'єру. Дизайнер Benoît Malta заявляє, що стілець подарує порцію «корисного дискомфорту», який сприятливо позначиться на здоров'ю користувача. Спочатку втримати баланс досить складно, але в подальшому можна буде спокійно читати книгу, автоматично, напружуючи потрібні групи м'язів тіла.

Стілець-тренажер - ідея не нова. Такі моделі випускали компанія Technogym і дизайнер Marco Costa - довго сидіти на них можливо лише в результаті тривалого тренування. А ще яколись писав про чудовий офісний стілець для заняття спортом. Це вам не забавка якась, а справжній тренажер. Причому займатись можна прямо не відриваючись від робочого місця - справжня мрія для "офісного планктону"!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com