тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Подвійне дерево Касорцо: дерево, що росте на верхівці іншого дерева

Між містами Грана і Касорцо, в П'ємонті, Італія, є абсолютно унікальне дерево, а точніше, це два дерева, причому одне росте на вершині іншого. Місцеві називають його «Bialbero de Casorzo», тобто «Подвійне дерево Касорцо», і це дивне природне утворення складається з вишневого дерева, що росте прямо на вершині тутового дерева...

 

 

Ніхто не знає, як вишні вдалося пустити коріння і вижити в такому дивному становищі. На думку місцевих, це, можливо була птиця, яка одного разу впустила вишневу кісточку на верхівку тутового дерева. І кісточка потім пустила коріння. Коріння проросли прямо через порожнистий стовбур тутового дерева, і досягли грунту.

По-справжньому незвичайним у «Подвійному дереві» є те, що дерева, які його складають - дуже великі. А таке явище зустрічається не так часто, коли мова йде про паразитичний ріст. Подібні аномалії, звичайно, і раніше мали місце в природі, однак дерево-паразит, як правило, буває дуже маленьким і низькорослим. А у випадку «Подвійним деревом» вишня, зростаюча на вершині, практично нічим не відрізняється від нормальної вишні, що росте на землі.

Обидва дерева злилися воєдино, і в результаті виникло приголомшливе видовище. Їх гілки розкинулися на п'ять метрів навколо. І тривалість життя «Подвійного дерева» є напрочуд велике, особливо якщо врахувати той факт, що вишня отримує всі поживні речовини через шовковичне дерево.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com