тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вчені винайшли сухий алкоголь (палкоголь)

На американському ринку з'явився новий продукт - палкоголь (Palcohol), який являє собою алкоголь у вигляді порошку. За словами його творців, додавати палкоголь можна в будь-які напої...

 

 

 

Пам'ятайте швидко розчинні соки з пакетика? Збулася мрія алкоголіка часів перебудови - бухло з пакетика - «просто додай води» Подмигиваю.

Як повідомляється на сайті творців палкоголя, цей продукт є дітищем Марка Філліпса (Mark Phillips) - фізично активного хлопця, який під час одного зі своїх численних пригод втомився тягнути важкі пляшки з алкогольними напоями. Після цього випадку Марк вирішив створити миттєвий алкоголь, щоб просто відкрити пакетик, додати трохи води і отримати міцний напій, який можна пити де і коли завгодно. Спочатку Філліпс задався метою знайти такий продукт у магазинах, але виявилося, що його немає в продажу. Тоді він об'єднався з вченими з різних країн світу і, присвятивши кілька років досліджень, консультацій та експериментів, нарешті втілив свою мрію в реальність - створив алкоголь у вигляді порошку і охрестив його палкоголем.

На сайті виробника вказано, що стандартний алкогольний напій можна отримати, змішавши п'ять унцій води і вміст одного пакетика палкоголя. Новий продукт буде доступний в шести смаки: двох стандартних версіях (горілка і ром) і чотирьох коктейль-версіях (Cosmopolitan, Mojito, Powderita і Lemon Drop). Однак не поспішайте бігти в найближчий супермаркет - палкоголя там немає, оскільки порошок тільки нещодавно був схвалений для продажу в США Бюро з контролю за обігом алкоголю та тютюну.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com