тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Хакери пограли в DOOM на банкоматі

Австралійський хакер запустив на стандартному банкоматі класичну відеогру DOOM, керуючи персонажем з апаратних клавіш установки.

Для емуляції команд з клавіатури хакер скористався платою I-PAC2. З її допомогою можна емулювати клавіатуру USB і PS/2.Для повноцінної гри до цієї плати безпосередньо підключили контакти клавіш банкомату.

 

 

 

Хакер пояснив, що сучасні банкомати, по суті, являють собою звичайні комп'ютери під управлінням Windows. Теоретично, на них можна запустити не тільки старенький DOOM, але і будь-яку іншу гру. Австралієць запустив гру на складському банкоматі, не підключеному до банківської мережі, так що нічиї засоби не постраждали.

 

Експеримент був здійснений виключно заради забави.Тим часом, польська компанія Itcard S.A спільно з японської Hitachi розпочала реалізацію проекту Planet Cash, в рамках якого 1 730 польських банкоматів будуть оснащені сканером-зчитувачем Finger Vein. Сканер визначає венозний малюнок пальця через камеру і випромінювач інфрачервоного світла. Гемоглобін в кровоносних судинах поглинає світло, що знаходить відображення у вигляді унікального для кожної людини малюнка кровоносних судин.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com