тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Nano Wine: вино і нанотехнології

Нанотехнології відкривають перед нами нові можливості та перспективи, які проникають практично в усі сфери сучасного життя від медицини, до харчової промисловості...

 

 


У нас вы узнаете, как самому научиться делать вкуснейшее домашнее вино, а также другие крепкие напитки.


 

 

У Голландії, наприклад, було створено вино Nano Wine, яке може змінювати свій смак в процесі охолодження або нагрівання. При нагріванні, в залежності від зміни температури, напій змінює смак, аромат і навіть колір. Купивши пляшку такого вина, клієнт здатний отримувати вино різних сортів, як наприклад «Піно Нуар», «Каберне», «К'янті» і багатьох інших.

Nano Wine є особливим винним напоєм, який з'явився в результаті співпраці компанії Next Nature з розробниками, впроваджують мікроструктури в продукти харчування. Вино розлито в класичну тару - винну пляшку. Відкритий і розлитий продукт при 19-23 гр. Цельсія нагадує сорт «Мерло». Унікальність вина Nano Wine полягає в його здатності змінювати свої смакові, ароматичні і навіть колірні характеристики.

Цей феномен відбувається в результаті змін молекулярних сполук, впроваджених в продукт. Вино Nano Wine володіє широким спектром смаків, які можна змінювати в залежності від настрою і бажання. До пляшці вина Nano Wine додаються інструкції про часу, температури і потужності НВЧ для отримання того або іншого смаку.

Головна перевага вина Nano Wine полягає в його багатогранності. Тепер, купуючи такий універсальний продукт, ви зможете вибрати його смак, і навіть колір. Таке вино замінить міні-бар, поліпшить настрій і здивує гостей!

 


Делаем домашний квас для окрошки рецепт, это очень вкусно, особенно в летнюю жару!


 

 


Чтобы сэкономить домашний бюджет получайте промокод бонприкс (BonPrix) на большое количество потребительских товаров.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com