тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будівля з фасадом з натуральної вертикальної зеленої клумби

Пам'яткою невеликого каліфорнійського містечка Сан-Матео (США) стала будівля з фасадом зі справжніх рослин. Фрезії, папороті, кактуси ростуть на ньому абсолютно горизонтальному положенні. Взагалі, тематика горизонтальних садів не раз висвітлювалась на нашому сайті, ось ще один приклад цієї дивовижного ландшафтної фантазії...

 

Фахівці архітектурного бюро Baldauf Catton von Eckartsberg (BCV) Architects спільно з ландшафтними дизайнерами фірми Habitat Horticulture вирішили додати трохи зелених фарб в посушливий ландшафт Каліфорнії і створили будівлю місцевого муніципального установи Bay Meadows Welcome Center. Його особливістю став прекрасний фасад з вертикальними клумбами з різних кольорів. Щоб додати масштабності, дизайнери зробили передню стіну по ширині набагато більше, ніж сама будівля.

86-метровий фасад являє собою зелену вертикальну ділянку, на якій змішалися фіолетові, рожеві, білі квіти. Вони плавно переходять в терасу з клумбами, розташовану перед будівлею. Унікальність такої стіни в тому, що цілий рік вона в квітучому стані. Одні квіти змінюються іншими. Потім на їх місці просто залишається трав'яний килим. Проходить час, і вертикальна клумба знову радує яскравими фарбами. Таке перетворення змушує людей приходити туди знову і знову, щоб помилуватися черговим ландшафтним малюнком.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com