тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Годинник-смартфон WristPC: група пристроїв під рукавом

Коли фантасти минулого писали про майбутнє, в їх вигадках часто спливали наручні електронні помічники-браслети. Практика показала, що кишенькові "розумники"-смартфони виглядають зовсім не так. Але ж носити КПК набагато зручніше не в кишені, а на руці! Так може бути, фантасти не помилялися, і наручні годинники-смартфони ще увійдуть в наш побут? Принаймні, крок уже зроблено: це концепт WristPC ("зап'ястний комп'ютер"), який працює як смартфон, а виглядає як наручний годинник...

 

 

Звичайно, звичайний маленький екранчик наручних годинників не може конкурувати зі смартфонами. Тому WristPC оснащений досить великим (діагональ 3,5 дюйма) відкидним екраном. Найзручніше розгортати його тоді, коли користувач включає GPS або пише повідомлення. Екран сенсорний, як і личить сучасному смартфону. Поверхня браслета, яка в наручних годинниках пустує, в гаджеті WristPC зайнята корисними кнопками. З їх допомогою можна набирати номери, текстові повідомлення, а особливо міцні бічні кнопки дозволяють ще і грати в ігри. Повністю розправивши браслет WristPC, ми отримаємо нормальний телефон.

Спектр функцій в WristPC не повинен поступатися можливостей звичайного смартфона: інтернет-серфінг, безліч корисних додатків, від годин і калькулятора до карти - і, звичайно ж, голосовий та, відео-зв'язок, що, наприклад, дозволяє користовуватися бухгалтерськими курсами онлайн accountancy course, та іншими корисними сервісами.

Єдина важлива проблема, яку замовчують розробники концепту - це батарея. Звичайно, чималі розміри гаджета дозволять розмістити в ній батарею, але наскільки його вистачить - питання. У всякому разі, концепт нагадує нам, що формфактор браслета таїть невичерпні можливості - він дуже зручний в носінні і використанні, і не вислизає з рук на асфальт, а зовні не поступається навіть самим стильним смартфонам. 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com