тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Японський торт «Шиген моші»

Японська кухня ніколи не перестає дивувати, і цей торт не є винятком. Хоча він виглядає, як гігантська крапля води, насправді це така форма створення торта, або «Шиген моші». Сам торт називається «Мізу» (з японської - вода), тому що він зроблений на основі води, доставленої з Японських Альп, і тому торт має дуже ніжну консистенцію і унікальну текстуру...

 


Желаете вкусно и недорого покушать? Обращайтесь в пиццерию Pizzarium, кстати у нас доставка пиццы на дом киев абсолютно бесплатна!


 

 

До складу торта також входить агар-агар, ця речовина використовується в азіатській кухні як аналог желатину. Дивлячись на фотографії здається, що торт може з тріском вибухнути, якщо ви ткнете його голкою, але насправді його можна їсти звичайною ложкою. І, до речі, краще поквапитися, так як цей дивовижний торт тане, немов лід, і перетворюється у воду назад протягом півгодини. Що стосується смаку, то ті, хто смакував цим тортиков, зауважують делікатний природний солодкий смак.

Виглядає це кулінарне диво приголомшливо, аж їсти шкода!

 

 


Милости просим в наш интернет-магазин наручных часов украина, здесь вы найдете большую коллекцию эксклюзивных моделей от известных мировых часовых брендов.


 

 


На сервисе youneed.com.ua вы можете заказать услуги актеров, моделей, хостес.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com