тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Розумні" кросівки з вбудованим навігатором розроблені в Індії

Фахівці з індійської компанії «Lechal» презентували серію «розумних» кросівок, які зможуть виконувати роль навігатора, повідомляючи власнику, в якому напрямку потрібно рухатися по заданому маршруту...

 

 

Інноваційне взуття оснащено датчиком Bluetooth, який синхронізується зі спеціально встановленим додатком в смартфоні. Варто лише вибрати маршрут, і вібрації кросівка на тій чи іншій нозі сповістять, куди потрібно повертати під час руху.

Крім навігації, у програмі буде доступна інформація про кількість пройдених кроків і спалених калорій. Крім того, взуття буде вібрувати, якщо телефон залишився вдома або на роботі. Один з розробників, Кріспіан Лоуренс (Krispian Lawrens), зазначає, що взуття - це найоптимальніше місце для такого датчика. Виходячи з дому, можна забути ключі, годинник, але взуття - ніколи. Кросівки Bluetooth Lechal надійдуть у продаж у вересні цього року. Їх приблизна вартість становитиме 100 доларів США. Вже зараз на сайті компанії налічується близько 25000 попередніх замовлень. Примітно, що якщо з якихось причин людина не сподобається сама модель кросівок, то можна буде придбати тільки спеціальні устілки і вставити їх в свою пару взуття.


 

 


Качественная, комфортная модная одежда оптом в интернет магазине «Секрет». Имеются любые размеры и расцветки, прямые поставки от производителей.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com