тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайські "незаймані" яйця

Пам'ятається, знамениті чеські мандрівники Зігмунд і Ганзелка писали, що в одному із сіл Центральної Америки зацікавилися місцевим делікатесом - плодом тропічного дерева. Але аборигени сором'язливо не радили його пробувати, хоча самі поїдали з явним задоволенням. Справа виявилася в тому, що плід, знятий з дерева, покритий дуже липкою шкіркою...

 

 

Щоб від неї позбутися, плоди згодовують коровам. Дивовижним чином корови переварювали тільки шкірку, а смачна серцевина природним чином діставалася людям. І індіанці розуміли, що ніжним європейцям такий спосіб обробки може не сподобатися. Які, проте, інтелігентні і дбайливі були ці доброзичливі індіанці!


 

Сьогодні ж по світу розходиться мода на древнє китайське блюдо під умовною назвою «незаймані яйця». Рецепт набагато крутіший американського. Курячі яйця відварюють в сечі хлопчиків віком до десяти років і ще добу вимочують в готовому бульйоні. Справа поставлена дуже серйозна, навіть у школах стоять спеціальні відерця, де хлопчики молодших класів можуть собі справити потребу.

Продукт користується надзвичайним попитом не лише на історичній батьківщині страви - в провінції Чжецзян, але й у багатьох інших державах. Китайці готові збільшити постачання делікатесу на експорт, щоб всі бажаючі могли насолодитися вишуканістю шедевра китайської кулінарії.

Гаразд, на смак і колір - самі розумієте, що. Але навіщо в Китаї закуповувати, що, в інших країнах хлопчики чимось не тим пісяють?

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com