тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Індійський бізнесмен пошив собі золоту сорочку за 200 тисяч доларів

Текстильний «король» Панкай Парак підніс собі, коханому, незвичайний подарунок на 45-річчя - замовив у майстрів однієї зі своїх фабрик золоту сорочку вагою чотири кілограми. Як повідомляє New York Daily News, ціна такої сорочки, створеної із золота вищої проби, становить 211 тисяч доларів...

 

 

Сам же щасливий власник шикарного предмета гардероба розповів, що мета пошиття ексклюзивної сорочки - занесення обновки в Книгу рекордів Гіннеса.

В пошитті виробу брали участь 20 майстрів, яким знадобилось близько 2-х місяців на виготовлення. Сорочка вийшла цілком придатною для повсякденного носіння, так як під шаром золота кравці передбачили тканинну підкладку. Так само повідомляється, що прати золоте вбрання можна в звичайній пральній машині.

Це не перша розкішна трата бізнесмена. За його словами, він має нездоланну тягу до золота і рідко з'являється на публіці без пари кілограмів прикрас, що правда доставляє певні незручності, так як його супроводжує відразу кілька охоронців. Для виходу в світ в золотій сорочці «новий індієць» найняв відразу 45 охоронців - що, можливо, теж стане рекордом, гідним «Пивний Книги».


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com