тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Подружжя повернулося в п'ятдесяті, щоб зберегти свій шлюб

49-річна домогосподарка з Великобританії стверджує, що повернення в 50-е врятувало її шлюб, і радить усім сімейним парам наслідувати їх з чоловіком наприклад...

 

 

Менді Джонс з британського містечка Тамворт весь свій вільний час присвячує прибиранню, приготуванню їжі та штопанню шкарпеток свого благовірного. Вона носить сукні в стилі ретро, їздить на Chevrolet 1949 року і слухає рокабіллі на музичному автоматі - загалом, веде себе так само, як жили в п'ятдесятих роках жінки.

За словами британки, коли вона зустрілася зі своїм майбутнім чоловіком Гарі 30 років тому, їх об'єднала любов до рокабіллі і моді 50-х. Але через 20 років їх пристрасть згасла, і вони прийняли рішення повернутися в минуле і жити як представники тієї епохи. Тепер 49-річна жінка з пустотливий чубчиком в стиляжному стилі самостійно шиє ретроплатья сподіваючись справити враження на чоловіка і з нетерпінням чекає його повернення з роботи.

«У п'ятдесятих шлюби були набагато міцнішими і відсоток розлучень був мінімальним, на відміну від нашого часу. Тому ми всі повинні прислухатися до порад наших бабусь і дідусів, щоб почати жити як вони. Повірте, з поверненням у п'ятдесяті ваше життя стане набагато більш насиченим і веселіше», - підсумовує вона.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com