тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

FloWave - басейн, в якому можна змоделювати океанські хвилі та течії

Цей басейн однозначно не призначений для використання в найближчому до вас аквапарку, басейн FloWave є високотехнологічною установкою, що займається швидкої перекачуванням великих об'ємів води, що дозволяє моделювати в ньому хвилі висотою до 30 метрів і морські течії зі швидкістю до 6 метрів в секунду...

 

 

Іншими словами, басейн FloWave - це перший реальний емулятор океану, ціль якого - проведення випробувань різних установок, призначених для експлуатації в море.

Одні люди бачать в океані руйнівну силу, інші - можливості, надані цією силою. Постійний рух морської води під час припливів і відливів, у вигляді хвиль і течій розглядається як один з перспективних джерел екологічно чистої енергії. Але, якщо ви збираєтеся помістити в океан обладнання, вартістю в мільйони доларів, вам треба впевнитися, що воно не розвалиться в бурхливих водах, як щось, зібране з кубиків конструктора Лего.

Конструктори морських енергетичних установок і вітряних генераторів, наприклад, були змушені проводити численні випробування, навчаючись на своєму власному досвіді, перш ніж їм вдалося розробити вузли конструкції вищезазначених установок, здатні витримати вплив руйнівної сили океану.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com