тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фруктове диво в Нью-Йорку: 40 видів плодів на одному дереві

Іноді поєднання мистецтва і природи виявляється абсолютно чарівним. Сем ван Ейкен створив справжню живу казку - дерево, яке цвіте декількома квітами і плодоносить близько 40 різними видами фруктів. Художник із Сіракузького університету мистецтва, професор ван Ейкен створив гібридизоване плодове дерево, на якому росте понад 40 різних видів кісточкових, починаючи від вишень і слив, і аж до персиків, абрикосів і мигдалю...

 


Ван Ейкен, який виріс на фермі, викупив фруктовий сад в Нью-Йорку, який перебував під загрозою закриття. Після покупки саду ним було врятовано багато рідкісних сортів фруктів. Але професор не зупинився на цьому і вирішив втілити в життя свою мрію: він почав експериментувати з гібридизацією дерев, щоб створити «Дерево 40 фруктів». В результаті на світ з'явилося дерево, до якого були успішно прищеплены безліч різних видів фруктів. Щеплені гілки не тільки успішно почали рости на новому дереві, але вони і почали плодоносити. Тепер щовесни «40 фруктів» являє собою зовсім неймовірну мозаїку різнокольорових квітів.

На даний момент художник виростив 16 таких чарівних дерев, які можна побачити по всій країні в музеях, громадських центрах і приватних колекціях. Ван Ейкен зараз працює над планами вирощування невеликого саду зі своїх фантастичних дерев у Нью-Йорку. В майбутньому Сем ван Ейкен сподівається, що подібні дерева зможуть стати прикрасою будь-якого саду.


 


Если вам требуется оперативная качественная установка видеонаблюдения, советую обратиться к специалистам компании ТОТЕМ.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com