тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чемпіонат з плавання в болоті

Десятий чемпіонат з плавання в болоті пройшов у Північній Ірландії, пише видання Белфаст Телеграф. Учасниками змагання в Пітлендс парк (Peatlands Park) недалеко від Данганнона стали близько 30 осіб, у тому числі два американця.

 

Як нагадує газета, "Бог Сноркеллинг Чемпионшипс" є одним з головних подій північноірландського літа. Від спортсменів потрібно проплисти по болоту 55 метрів за допомогою маски, дихальної трубки і ласт. Який-небудь стиль плавання при цьому використовувати не можна.

- Атмосфера була приголомшлива, - заявив організатор змагань Колін Гейтс. Однак, за його словами, в силу поганої погоди глядачів прийшло не так багато у порівнянні з попередніми чемпіонатами. У неділю, 27 липня, в Ірландії весь дні йшли проливні дощі. Але учасникам спортивної затії такі природні примхи були не на заваді. Вони показали справжній "клас". Деякі учасники вирішили щосили проявити фантазію, одягнувшись у костюми Людини-павука і Айрон мена.

Видовище принесло додаткових 600 фунтів стерлінгів на благодійність. Міжнародний день болотистій місцевості відзначають з 1996 року. Понад 90 відсотків ірландських боліт були осушені з 1945 року. Болота є природними заповідниками, і захід спрямований на збереження різноманітності біосфери, зазначають організатори.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com