тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Greg Klassen і його незвичайні столи

Практично у всіх в будинку є журнальні столики з різним дизайном, які прикрашають наш житловий простір, але ні один стіл не зрівняється з чудовим дерев'яним столом з вбудованими в нього блакитними річками і озерами, які розробляє і майструє американський дизайнер і меблевик Грег Классен...

 

 

 


А вот вам ссылка на кресла, Пероф каж., отличная стильная функциональная мебель, с которой в офисе работа – одно удовольствие!


 


Матеріал для виробництва своїх незвичайних столів Грег підбирає серед відходів на лісопилках і найближчих будівництвах. Деревина, яка має пошкодження у вигляді ерозії і не може використовуватися в меблевій промисловості, в руках диво майстра стає справжнім скарбом. Додавши до деревини складний, витіюватий малюнок зі скла, що повторює той самий непоправний природний недолік дерева, майстер отримує справжні об'ємні річки з обривистими берегами і прозорим блакитним руслом. Кожен стіл, зроблений Грегом таким чином неповторний і оригінальний, і другого ідентичного не знайти.

Оригінальна дизайнерська знахідка Грега дозволяє робити столи різної конфігурації: квадратні, прямокутні, круглі і навіть з цілісного стовбура дерева. Серцевину у такої «кубушки» акуратно видаляють і вбудовують в отриманий отвір блакитне скло, яке повторює контур всіх нерівностей стовбура дерева. У результаті виходить справжнісіньке озеро в глибину якого можна заглянути.

Ось такі дивовижні твори мистецтва майструє Грег Классен з підгнилої деревини якою на топографічній карті вимальовується рельєф голубих річок.


 

 

 

 

 


Опытный креативный дизайнер интерьера загородного дома создаст в вашем жилище неповторимую атмосферу уюта, стиля и изысканности.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com