тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сукня з майбутнього від Pauline Van Dongen

Прогрес не стоїть на місці - навпроти, він розвивається величезними темпами, і якщо ще 25 років тому ніхто не міг уявити собі можливість спілкування за допомогою мобільного телефону, то сьогодні вже нікого не здивуєш "навороченими" смартфонами з сенсорними екранами і безліччю функцій, цифровими фотокамерами, що поміщаються на долоні і 3-D кінотеатрами, з екранів яких на глядачів вилітають дракони і блискавки. Інновації не обійшли і модну індустрію - кожен рік з'являються нові колекції одягу в стилі High Tech від різних світових брендів, дизайн яких розбурхує уяву своїми оригінальними формами і приголомшливими поєднаннями кольорів...

 

Голландський дизайнер Pauline Van Dongen (позавчора про один її витвір я вже писав) вирішила піти далі своїх колег і створила найдосконаліше плаття в стилі High Tech на планеті, зробивши не тільки унікальний дизайн, але і забезпечивши його унікальними технічними можливостями. Головною "родзинкою" цього шедевра є не стільки зовнішня краса, скільки наявність унікальних опцій, що дозволяють заряджати свої гаджети безпосередньо від сукні, таким чином новим одягом від Пауліни Ван Донген можна назавжди забути про "сівший" iPhone, звільнившись з електричного рабства кабелю і розетки!

Мобільні і мультимедійні пристрої можна заряджати прямо в кишені ціє неймовірної сукні, нітрохи не піклуючись про малу ємність батареї і насолоджуючись усіма їх перевагами скільки завгодно, виглядаючи при цьому неймовірно стильно і елегантно. Дизайн "електроплаття" вражає уяву - воно виглядає дійсно неймовірно! Пауліні вдалося поєднати розкіш, гламур і хайтек в одній речі, зробивши її справжньою перлиною в гардеробі будь-якої сучасної дівчини. Холодні "космічні" тони, дивовижні аксесуари в стилі техно, ідеальний крій, здатний підкреслити всі переваги жіночої фігури - все це нове плаття від висхідної зірки в світі моди і стилю Pauline Van Dongen.


 

 

 

Огромный выбор от модных дизайнеров Мужские сумки Fendi курьером по Москве

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com