тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кінетичні чоботи для військових виробляють енергію на ходу

Достатньо просто пройтися протягом години в ось таких кінетичних чоботях - і енергії вистачить, щоб зарядити смартфон 3 рази. Розроблені Lockheed Martin у співпраці з STC Footwear, «кінетичні чоботи» призначені для того, щоб військовослужбовці заряджали свої пристрої і рації прямо на ходу. До ваги, який несе солдатів, додасться всього кілька унцій. Це набагато менше, ніж сонячні панелі і батареї, які солдати використовують зараз.

 

 

Морські піхотинці переносять близько 15 фунтів батарей для зарядки всіх своїх пристроїв під час перебування поза казарм. Вага батареї призводить до того, що солдати втомлюються швидше. Щоб полегшити їх навантаження, Lockheed Martin вирішив придумати спосіб вироблення електроенергії на ходу і мінімізувати додаткову вагу. Перебравши різні варіанти, компанія вирішила використовувати кінетичну енергію, що виробляється при ходьбі і русі. А як же зробити це простіше, якщо не з допомогою чобіт, які носять солдати.

Lockheed Martin спільно з канадським виробником взуття STC Footwear інтегрували всі необхідні складові, такі як генератори, акумуляторні батареї і шнури живлення, прямо у взуття. В результаті на світло з'явилася взуття, яка важить на 3 унції більше, ніж звичайна, але при цьому має потенційну потужність 1,5 Ватт. Просто прогулятися протягом 60 хвилин, і чоботи вироблять енергію, достатню для трьох підзарядок iPhone 5.«Концепція вироблення енергії за допомогою руху тіла, особливо за допомогою ходьби, не є чимось відносно новим, але ефективність таких систем до сих залишалася проблемою, - заявила Ребекка Шварц, глава підрозділу нанотехнології в Lockheed Martin Information Systems & Global Solutions. - Тим не менш, застосувавши останні розробки в області матеріалів і виробничої технології, ми змогли значно поліпшити кількість генерованої потужності».

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com