тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Блакитна казка парку Hitachi Seaside Park

У місті Хітатінака (Hitachinaka) на острові Хонсю, Японія, розташувався приморський парк Хітачі (Hitachi Seaside Park) на території якого цілий рік цвітуть цілі поля квітів. Безкраї, різнокольорові, квітучі поля парку Хітачі зібрали на своїй території величезну кількість різновидів квітів зібраних з усіх куточків Землі...

 

 

Якщо ви хочете потрапити в незабутню блакитну казку і прогулятися по блакитному килиму з квітів, вам просто необхідно відвідати цей японський парк навесні, на початку травня, коли проходить фестиваль «Гармонія і немофіли». В цей час розквітає американська незабудка - немофіла (Nemophila), яка дуже схожа на нашу квітку барвінок.

Переклад назви Nemophila - ліс любові (латинське nemus - гай, грецьке phileo - любов), але є й інший переклад назви немофіли - «синьоока дитина». Ось такі 4,5 мільйона блакитних, променистих, радуючих око всіх відвідувачів парку, і, мабуть, другого такого місця на нашій планеті просто не знайти.


 

 

 

 


Після немофіли на полях парку зацвітають тюльпани, нарциси, маки, лілії і знаменита японська сакура. Восени зелені поля з річним кипарисом (кохія), змінюють свій колір від червоного до темно-рубінового.

Приморський парк Хітачі, а точніше Хітаті - світанок, був заснований в 1991 році на території колишньої американської бази ВПС. Спочатку його територія становила 120 га, потім потроху расширия свої угіддя, парк в даний час вже займає 190 га. Території парку досить горбиста, і тому з вершини таких пагорбів відкривається просто зачаровує строкатий вигляд квітучих рослин.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com