тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Створені перші розумні роликові ковзани

Винахідники з Лос-Анджелеса створили розумні роликові ковзани, яким вони дали назву Action R Rocket Skates...

 

 

Звичайно вони, як і інші смарт-предмети, мають власний додаток для мобільних пристроїв. З його допомогою користувач зможе дізнатися, яку відстань він проїхав на даних ковзанах, скільки часу він витратив на подорож та багато іншого, а також публікувати ці дані в соціальні мережі.

Але найцікавіше в Action R Rocket Skates - вони кріпляться поверх взуття і працюють за рахунок електричних двигунів. Наявність двигунів не означає, що людині нічого не доведеться робити самому. З їх допомогою ковзани лише будуть підтримувати певну швидкість пересування, яку можна встановити в додатку. Тобто користувач робить такі ж рухи ногами, як при їзді на звичайних роликових ковзанах, але швидкість їзди при цьому трохи зростає. Як тільки власник перестає рухатися, двигуни вимикаються.

Action R Rocket Skates синхронізовані один з одним по бездротовій мережі, що дозволяє їм підтримувати однакову швидкість. Розробники відкрили кампанію на краундфандинговой майданчику Kickstarter для збору коштів, необхідних для початку виробництва Action R Rocket Skates. Їм потрібно всього $50 000. Люди, що оформили попереднє замовлення на ці роликові ковзани, отримають їх за ціною 199-249. У роздробі ж їх вартість буде становити приблизно $300.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com