тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Bounce Below - найбільший у світі підземний батут

Атракціон називається Bounce Below ("Стрибай внизу", "Стрибай під землею") і це найбільший і єдиний у світі підземний батут. Відкриття відбулося 3-го липня в невеликому місті Блайнай-Фестиниог (Blaenau Ffestiniog) - що в перекладі означає "гірське зміцнення" - в графстві Гвинед на півночі Уельсу...

 

Атракціон знаходиться під управлінням компанії Zip World. Він містить три величезних батута, підвішених на висоті від 6-ї до 55-и метрів від дна печери.

 


Иссык-Куль Гостевой дом Вера - недорогой отдых на южном берегу озера Иссык-Куль в частном секторе.


 


 

Два століття тому в британському князівстві Уельс трапилася справжня сланцева лихоманка. Згідно з даними того часу, лише в 1898-му році на підприємствах по видобутку та переробці цієї цінної руди працювали близько 17-ти тисяч осіб. Однак після Другої світової війни пріоритети змінилися, і популярність сланцю зійшла нанівець. Як результат - масове закриття заводів і шахт. Жителі містечка Блаено Флестиниог (Blaenau Ffestiniog) важко переживали ліквідацію місцевого забою. Роботи різко поменшало, довелося шукати інші джерела доходів. Місце поруч з шахтою з часом поросло бур'яном і навіть стало користуватися поганою славою. Це продовжувалося до тих пір, поки рік тому винахідливий підприємець Шон Тейлор (Sean Taylor) не вирішив побудувати всередині забою величезний розважальний атракціон - батут!

Я бачив подібний батут у Франції, - каже автор ідеї. Правда там він розташовувався в лісі. Ось я і подумав, чому б нам в Уельсі не спорудити такий же. Приміщення колишньої шахти як раз в нагоді. Унікальність полягає в тому, що раніше ніхто такого ніколи не робив.

Протягом п'яти місяців при тьмяному світлі ручних ліхтарів робітники розчищали простір під землею. За цей час з печери вивезли близько 500 тонн щебеню. Коли територія була підготовлена, почалася установка самого обладнання. Виготовлений з міцної сітки спортінвентар грунтовно закріпили тросами до кам'яних стін, а заодно перевірили на надійність: велика вага витримує вільно. З усіх боків об'єкт повністю закритий, тому його використання абсолютно безпечно.

В колишній шахті для відвідувачів буде працювати три батута. Перший розташований на висоті 20-ти футів від землі, другий - 60, третій (найбільший) йде вглиб на 180-т футів. Доставить до підземного атракціону спеціальний транспорт - невеликий паровозик. При вході любителям пострибати на батуті видадуть спецодяг білого кольору, а також каски. Переміщатися від одного рівня до іншого допоможуть гвинтові сходи і невеликі доріжки.


 

Будда (Сидхарха Гаутама) и его учение о 4-х благородных истинах

 

контакт - nioplanband@gmail.com