тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

11-класниця з Туреччини стала найвищою дівчиною на планеті

17-річна дівчина з Туреччини імені Румеіса Гелгі, ріст якої складає 2 метри 13 сантиметрів, була офіційно оголошена самою високою дівчиною в світі. Румеіса отримала нагороду від Книги рекордів Гіннесса в ході спеціальної презентації, яка пройшла в її рідному місті Сафранболу, Карабюке...Самые эффективные диеты, а также множество ценной информации по сохранению здоровья и молодости вы найдете на страницах сайта dieta-krasota.ru.


 

 

Дівчина є ученицею 11-го класу середньої школи і живе з батьками, старшими братами і сестрами, у яких ріст абсолютно нормальний. Висота Румеіси обумовлена хворобою, яка називається синдром Вівера - рідкісне генетичне захворювання, що викликає швидке зростання. Також у дівчини незвично великі руки і ноги. Розмір стопи Румеіси відповідає 47-го розміру чоловічого взуття.

Такий аномальний ріст завдає дівчині безліч незручностей, у тому числі з пересуванням. Для того щоб ходити, вона використовує спеціально виготовлену для неї інвалідну коляску та ходунки. Взуття для неї також виготовляється індивідуально. "Це цікаво і змушує мене відчувати себе особливою. Ріст дозволяє мені з легкістю заглядати на найвищі полиці, а крім того, ніхто не може подивитися на мене звисока", - наводить слова дівчини Mail Online.

"Потрібно відзначити, що Румеіса демонструє неймовірну витримку і мужність, живучи зі своєю хворобою, і це велика честь зустрітися з нею і нагородити її титулом", - заявив офіційний представник Книги рекордів Гіннесса Сейда Субас-Гемиси. Лікарі запевнили дівчину, що вона не буде далі рости, так що та не зможе побити рекорд найвищого живої людини на землі і свого земляка Султана Косена, зріст якого становить 2 метри 51 сантиметр. Раніше найвищою дівчиною вважалася канадка Ганна Хейнинг Свон, ріст якої становив 2 метри 41 сантиметри. А найвищою людиною в історії є американець Роберт Уодлоу якому в 1940-му році зафіксували 2 метри 72 сантиметри. Рекорд Румеисы буде представлений в Книзі рекордів Гіннеса 2015, яка вийде у вересні.


 

 


Купил шторы на сайте vasant.org.ua, и скажу вам честно – покупкой остался полностью доволен!


 

 

 


По адресу http://sarapyl.big-book-avto.ru/avtoshkoly/ вы найдете подробное описание с контактной информацией автошколы в Сарапуле.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com