тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Hug Me - одяг, який вас обіймає

У нашому світі соціальних мереж, віртуальних «привіт-як справи?» і поцілунків-смайлів залишається так мало місця для цієї ніжності, любові та звичайного «живого» спілкування. Не дивно, що навіть сильні чоловіки можуть відчувати себе вразливими, втраченими, самотніми. Адже все, що потрібно для душевного комфорту - любов і людське тепло (майже з «Бітлз»). А так би мовити відігріти стрессуючих молодих людей в обіймах зголосився британський дизайнер Сі Чан (Si Chan)...

Допоможуть йому в цьому ну дуже затишні куртки з колекції Hug Me («Обійми мене»). М'яка набивка, яскраві кольори і, звичайно ж, безліч рук - ось, що об'єднує моделі з колекції верхнього одягу Hug Me, будь то куртки-бомбери, куртки-піджаки або затишні пуховики. Теплі руки покликані буквально «обіймати» господаря, заспокоюючи його і даруючи відчуття комфорту.

Кожен комплект не тільки виглядає незвично, але і дійсно зігріє навіть в лютий мороз. Сі підібрав для своєї колекції певні слова, які виражають її суть (або теги). Серед них - «обійми», «спілкування», «інтерес», «веселощі», «комфорт», «трошки сексу», «тепло» і «щастя». Ключовий компонент унікальних курток - м'ягконабивні руки - це і є символ людського спілкування і любові, яких сучасній людині так часто не вистачає.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com