тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Інженери створили контрацепцію з дистанційним управлінням

Вчені Массачусетського технологічного інституту представили протизаплідну технологію, яка включається дистанційно. Доклінічні випробування нового пристрою для контролю за зачаттям почнуть в США в наступному році. Метою розробників є вихід технології на ринок до 2018 року...

 

 

Мініатюрний мікрочіп 20 х 20 х 7 міліметрів імплантується під шкіру людини, в районі сідниць, живота або плеча. Час роботи імплантату становить 16 років. Сигнал електричного струму від внутрішнього акумулятора пристрою звільняє певну дозу гормону (30 мікрограмів на день левоноргестрелу), що перешкоджає зачаттю. Щоб завагітніти, жінці достатньо взяти пульт і вимкнути пристрій.

Як пояснили розробники, «Точна, довготривала доставка ліків досягнута за допомогою індивідуальних микрорезервуаров для герметичного зберігання препарату, активацію мікрочіпа з вивільненням лікарського засобу, телеметрії та контролю. Це створює можливість для більш точного дозування, зниження витрат і, в кінцевому рахунку, поліпшення результатів лікування пацієнтів».

Як пояснив представник МІТ Роберт Фарра: «Ідея використовувати тонку мембрану в якості електричного запобіжника була найбільш складною і творчою проблемою, яку довелося вирішити». Нова технологія може бути адаптована для різних видів препаратів. Фірма вже випробувала радикальну систему доставки ліків на пацієнтів з остеопорозом. Мікрочіп імплантується з використанням місцевої анестезії. Опитування пацієнтів з дослідження показали, що пристрій добре переноситься. Хірург Pia Georg Jensen сказав: « Кожна процедура тривала не більше 30 хвилин. Пацієнти змогли піти додому без супроводу».

 

 


На странице http://steroidtop.com/26-ghrp-6 вы сможете узнать об эффективности и безопасности пептидов, а также приобрести этот препарат по наилучшей стоимости.


 

 


У нас ви знайдете вишукані сумки чоловічі ручної роботи.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com