тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Біорозкладний" одяг від Puma

Гігант у виробництві спортивного одягу, компанія Puma, почала просування нової лінії продуктів, речі з якої є або біорозкладними, або вторинно-переробленими. Колекція під назвою InCycle, включає взуття, одяг і аксесуари, які замість того, щоб бути викинутими в сміття в кінці їх життєвого циклу, можуть бути повернуті компанії в рамках програми «Поверни мене» ("Bring Me Back").

Біорозкладні компоненти лінії InCycle включають матеріали, які можуть бути зруйновані мікроорганізмами, що містяться в біологічних речовин.

 


Хочу подсказать, где можно приобрести качественную стильную Минск обувь по наилучшей стоимости.


 

 

Одним з необхідних умов для асортименту продукції, який був оцінений як базовий в рамках стандарту «Cradle to Cradle», є те, що сировинний матеріал повинен складатися з органічних волокон без токсичних матеріалів і слідувати певним міжнародним стандартам для компостування з метою зведення до мінімуму їх впливу на навколишнє середовище.

У числі біорозкладаних продуктів лінії InCycle є повністю готова до компостуванню футболка (Basket Tee) і взуття (Basket lifestyle sneaker), які були зроблені із суміші органічної бавовни і льону. Підошва складається з біорозкладаного пластику APINATbio - нового матеріалу, який може бути подрібнений в базову форму його компонентів перед компостуванням в натуральний чорнозем. Перероблені продукти включають в себе рюкзак «PUMA Backpack» і куртку «PUMA Track Jacket». Рюкзак зроблений з поліпропілену, який може бути подрібнений в базову субстанцію, в той час як куртка зроблена з переробленої поліестеру, що відбувається від використаних ПЕТ-пляшок.


Обидва продукти використовують однорідні матеріали, що є доказом можливості повної переробки, включаючи навіть застібку-блискавку. Куртка також може бути перетворена в гранульований поліестер, який може бути використаний повторно як сировинний матеріал для інших продуктів, зроблених з переробленого поліестеру.

Колекція InCycle з'явиться по всьому світу в магазинах Puma в цьому місяці, що збігається зі стартом програми «Bring me Back». Проведена в поєднанні з глобальною кампанією утилізації I:CO, програма буде сприяти компостування або переробки продуктів з використанням, розставлених в магазинах, кошиків для переробки. Покупці також зможуть повернути продукти інших брендів.Приобретайте у нас промокод бонприкс (BonPrix) и покупайте одежду по существенным скидкам.


 

 


На страницах портала oldruss.ru вы найдете множество интересных и познавательных публикаций про русский антиквариат, об истории создания настоящих шедевров русской живописи, графики, скульптуры, мебельного, ювелирного искусства разных эпох, и направлений.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com