тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сама провокаційна модель у світі Мелані Гайдос

Всі навколо звикли до зовнішності фотомоделей, яких публікують в глянцевих журналах. У них ідеальні фігури, доглянуті обличчя та волосся. 25-річна співачка Мелані Гайдос (Melanie Gaydos) кардинально відрізняється від загальноприйнятих канонів...

 

Багато людей не соромляться у висловах, бачачи Мелані. Але ті, кому вдалося трохи поспілкуватися з дівчиною, кажуть, що у неї неймовірна енергетика, харизма і внутрішня краса! Мелані Гайдос живе і працює в США. Їй 25 років. Дівчина активно приймає участь у різних фотосесіях. Незважаючи на загальноприйняті стандарти краси, дівчина стала знаменитою, багатою і в одну мить змінила ставлення до себе і до такого спірного питання, як краса.

Мелані Гайдос страждає від рідкісного генетичного захворювання, що називається эктодермальна дисплазія. Ця хвороба негативно впливає на розвиток шкіри, а у випадку Гайдос спотворює формування кісток, зокрема голови. Незважаючи на свою моторошну зовнішність, дівчина умудряється жити повноцінним життям, менше того - має купу друзів, і активно спілкується з відомими представниками шоубізу.

 

 

 

 

 

До речі, мелані придбала світову популярність в 2012 році,після того, як знялася в кліпі на пісню Mein Herz Brennt у популярної німецької групи Rammstein.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com