тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дитячий освітній центр Spring

Дитячі садки - це ті місця, де діти проводять більшу частину свого робочого часу. Тому там повинні бути створені всі умови для комфортного перебування. Сучасні дизайнери намагаються зробити такі заклади зручними і функціональними. У Гонконгу нещодавно був відкритий новий навчальний центр «Spring» для дітей дошкільного віку (аналог дитячого садка)....

 

Його дизайн розроблений студією Joey Ho Design. Оформлювачі «відійшли» від звичних уявлень того, як має виглядати навчальне місце для дітей. Там немає величезної кількості зображень мультяшних героїв і стін, розфарбовані у всі кольори веселки. Палітра приміщень досить стримана. Домінують білі, світло-зелені, блакитні відтінки. Даний центр швидше нагадує зменшену копію навчального закладу для дорослих.

Мета такого інтер'єру: задовольнити як фізичні, так і психологічні потреби дитини, які згодом будуть сприяти її повноцінному розвитку. Усі меблі розрахована на спільне використання її дітьми і дорослими. На кухні встановлено сучасне обладнання, що дозволяє малюкам взяти участь у процесі приготування їжі. Умивальники зроблені у вигляді фонтану з різними рівнями, щоб ними могли користуватися і маленькі і великі. Біля стійки адміністратора встановлена драбинка, по якій діти зможуть піднятися до рівня батьків.


 

 

 

 

 


Якісні, красиві і функціональні меблі у львові створять у вашій домівці неперевершену атмосферу домашнього затишку і комфорту.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com