тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Технологія розпізнавання обличчя буде використовуватися для діагностики генетичних хворіб

Нова технологія, розроблена вченими з Оксфордського університету, здатна діагностувати рідкісні генетичні порушення по фотографії. В основі методу лежить обробка знімків пацієнтів програмним забезпеченням, що розпізнає обличчя. Від 30 до 40 % генетичних захворювань так чи інакше відображаються на формі черепа і рисах обличчя людини. Програмне забезпечення базується на принципі "вивчення" фотографій тисяч пацієнтів, які страждають генетичним недугами...

 

Певні риси обличчя хворих будуть ігноруватися програмою, а інші - навпаки, враховуватися при діагностиці. Програма має можливість групувати схожі риси і форми черепа для того, щоб виявити досі невідомі вченим генетичні порушення.

Нова технологія розроблена Медичною лабораторією у співпраці з Департаментом університету технічних наук Оксфордського університету. Використовуючи останні досягнення в області програмування, комп'ютер постійно вчиться, аналізуючи зростаючі бази даних з інформацією про пацієнтів з різних медичних установ. В даний час в базі даних міститься близько 3000 знімків.

Доктор Крістофер Неллакер, професор геноміки Медичної лабораторії в Оксфорді каже: “Діагностування генетичних захворювань на основі програмного забезпечення - це дуже важливий крок у медицині. Доктор може з будь-якої точки світу взяти фотографію смартфона від пацієнта, проаналізувати її з допомогою комп'ютера, і зрозуміти, які відхилення може мати людина".

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com