тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Квітучі люпини озера Текапо

Озеро Текапо на острові Південний в Новій Зеландії своєю красою засніжених гір і блакитно-бірюзовою водою приваблює багато туристів і фотографів зі всього світу, але набагато красивіше воно стає, коли на березі починають розквітати люпин, видовище це дуже захоплююче!..

 

 

Люпин Рассела (Lupinus polyphyllus) це екзотична рослина, що виростає висотою до 1,5 метра. Назва «Lupus» з латинської мови перекладається як - «вовк», чому в нього така назва точно невідомо, але в народі говорять, що з люпину раніше готували спеціальний засіб для перетворення у вовка. Хоча вірогідніше з-за того, що це дуже стійка рослина, яка може виживати в будь-яких видах грунту і при будь-якій погоді.

А коли люпин Рассела починає цвісти то місцевість, яку він заселяє, відразу ж змінюється, все навколо заливається різними фарбами: білими, помаранчевими, фіолетовими, рожевими і блакитними. Період цвітіння люпинів відбувається з середини листопада по грудень, саме в цей період фотографи поспішають потрапити сюди, щоб зробити чудові знімки.


 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com