тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компанія «Hyundai» представила «Zombie Survival Machine»

На фестивалі Comic-Con 2012 компанією Hyundai було представлено авто, здатне захистити вас під час зомбі-апокаліпсису. Даний монстр компанія створила на платформі серійного позашляховика Elantra Coupe. Безпосередню участь у створенні цього авто брав головний знавець світу зомбі Роберт Кіркман (Robert Kirkman). Саме він і створив проект цього позашляховика...

 

 

Знаменита серія коміксів «Ходячі мерці» (The Walking Dead) належить власне цьому чудовому авторові. Він до речі є і співавтором однойменного серіалу за чиїм коміксами він знімається. Позашляховик Elantra Coupe Zombie Survival Machine був прокачений в тюнінг студії Design Craft. Дебют позашляховика був приурочений до виходу нової серії коміксів.

Так, політ фантазії творців опинився на високому художньому рівні. Продукт перебільшений, але дуже вражає. Автомобіль, який вийшов в результаті взаємодії такої кількості фахівців, які дійсно готовий до кінця світу. Люк на даху авто дозволить мочити проклятих зомбі хоч вагонами, від проникнення в салон на вікнах встановлені спеціальні решітки. Головна фішка позашляховика Elantra Coupe Zombie Survival Machine - це дуже потужні ліхтарі. За словами хлопців з тюнінг студії вони не вимірювали люкси, але для цієї нечесті вони впевнені їх вистачить!


 

 

 

 

А це їх попереднє творіння. Вражає не менше. Зомбі, вам кінець!


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com