тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Професія Trouble-shooter

Життя - річ непередбачувана, від його  випадковостей ніхто не застрахований: ні проста людина, ні тим більш велика компанія. Втішає одне: дійсно можна вирішити будь-які проблеми. Сьогодні це лише питання ціни, тому що люди, здатні «розрулювати» складні ситуації, і технології, потрібні для цього, на щастя, є. Експерти за рішенням світових криз називаються трабл-шутерами (trouble-shooter), і про них сьогодні наша невеличка розповідь...

 

 


Если вы желаете узнать побольше о курсах практической психологии, рекомендую перейти на страницу psyinstitute.com.ua/spetskursy.


 

 

Слово трабл-шутер складається з двох англійських слів: trouble - проблема та shooter - відстрілювати. Ось і виходить, що трабл-шутер займається усуненням проблем, як правило, великих і дуже серйозних. «Розрулює» практично нездійсненні ситуації як в компаніях будь-якого профілю та країни походження, так і у приватних осіб.

Хто ж такий трабл-шутер? Це - фахівець вищого класу, причому, неважливо, яка в нього освіта. Головне, що він повинен володіти однією якістю - умінням дивитися на речі зовсім під іншим кутом. Інші якості - креативність, вміння мислити нестандартно, цілеспрямованість, вміння розширити горизонти, діагностика, увага до найдрібніших деталей. Представників такої професії у світі зовсім небагато - близько 100 осіб. Про трабл-шутерах не пишуть в газетах, їх не запрошують на телебачення і радіо. Їх ніхто не знає в обличчя. Все їхнє життя - суцільна таємниця. Причому комерційна. Адже працюють вони за шалені гроші: мінімальний гонорар - не нижче $100 000.

Конкретних прикладів діяльності трабл-шутерів ми призвести не можемо, тому що в нашій країні їх точно немає. В Інтернеті про них ви теж нічого не знайдете. Хоча в Мережі можна наткнутися на пару історій.

Перша історія така. Всесвітньо відомий виробник спортивного одягу та взуття Nike налагодив виробництво у бідній країні Африки. Там керівництво зіткнулося з масовим розкраданням продукції. Вжили заходів обережності, посилили охорону, але так як вона теж складалася з місцевих жителів, змінити нічого не вдалося: кросівки безбожно крали. Перед трабл-шутером поставили завдання зробити так, щоб зупинити крадіжку і зробити це з мінімальними фінансовими втратами.

Порада запрошеного фахівця про проблемам була до геніальності простий: випускати распароване взуття: «На фабриці в жодній країні ви повинні випускати ліві черевики, на фабриці іншої країни - тільки праві». Чоловік, який нічого не розумів у взуттєвій промисловості і не закінчував Академію права або управління, знайшов вихід з положення, оригінальний і видатковий.


 

Друга історія звучить так. Свого часу дві великі фірми випускали в Америці довідники. На ринку фірмам було тісно, і вони жорстоко конкурували. Ціна на готовий продукт була однаковою, зміст - теж. Керівництво однієї з фірм, вкрай незадоволене тим, як розгортаються події, запросило трабл-шутера. Спеціаліст по складним проблемам порадив їм наступного разу випустити довідник меншого формату, але не змінювати обсяг інформації. Для чого? Для зручності. Так як обидва довідника були однаково популярні і купували їх для всіх офісів, то і на столах співробітників вони теж зберігалися разом. Тільки тепер довідник меншого формату клався на книжку великого розміру і, відповідно, частіше відкривався. Великий довідник виявився незатребуваним, його перестали купувати, і в підсумку конкуруюча фірма розорилася.

 


Чтобы выгодно купить платья в розницу, советую воспользоваться отличными предложениями от магазина женской одежды Stok Style.


 

 


Что представляет собой флай леди, и какова эффективность этой системы в домоводстве?


 

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com