тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайська рунічна квітка

Час від часу в мережі з'являються дивовижні знімки людиноподібних коренеплодів. Те, що в 2009 році демонстрував китайський фермер з Лангжонга, Чжен Децан, викликає в пам'яті фільм про Гаррі Поттера - сцену в теплиці, де учні Гоґвортсу пересаджують примхливі мандрагори, схожі на тих, що сидять під землею страшноватых немовлят...

 

 

Коріння китайської квітки, що іменуються рунічними, за свідченнями різних років, іноді приймають ось такий неймовірний вигляд. Урожай Чжена 62 см заввишки має чітко визначені руки, ноги і голову. Фермер коментує: «Я не знаю, добре це чи погано, що корінь настільки схожий на людину, але мені хочеться закопати його назад в землю!»

Китайська квітка (Chinese Fleeceflower), якій приписуються магічні цілющі властивості (наукова назва - спориш китайський ), здавна використовується в народній медицині для лікування хвороб нирок і печінки, зміцнення кісток і відновлення волосся, як общеоздоровляющее засіб, а так само, як легке проносне. А ще вона відома як Polygonum multiflorum Thunb (горець багатоквітковий)

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com