тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Темні алеї: старовинні буки в ірландському графстві Антрім

Шанувальники популярного серіалу «Гра престолів», напевно, пам'ятають мальовничий Королівський тракт. Красива букова алея Дарк Хэджес (Dark Hedges), де проходили зйомки фільму, знаходиться в ірландському графстві Антрім. Важко повірити, що ще 15 років тому про цю природної пам'ятки знали хіба що місцеві жителі, зате сьогодні це улюблене місце прогулянок туристів...

 

 

Букова алея була висаджена сім'єю Стюартів в 1750-х роках, так що вік старовинних дерев сьогодні налічує понад 250 років. Планувалося, що розкішний природний тунель буде «прелюдією» для відвідувачів маєтку Грейсхил. Правда, з роками стало зрозуміло, що алея настільки хороша сама по собі, що може вважатися справжнім ландшафтним твором мистецтва.

Звичайно ж, існує чимало легенд та містичних історій, пов'язаних з Дарк Хеджес. Місцеві жителі стверджують, що на дорозі можна зрідка бачити Сіру леді, привид дівчини, при загадкових обставинах померлої сотні років тому в одному з довколишніх будинків. Крім того, не радять відвідувати буковий тунель на Хеллоуїн, оскільки тут можна «зустріти» примар з розташованого неподалік кладовища.


 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com