тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вчені з'ясували вік, у якому жінка - найкрасивіша

У 30 років жінка як то кажуть у самому соці, у сорок п'ять - баба ягідка знову. Не раз чув, може і є в цьому якась правда, не буду заперечувати.  А в скільки років жінка здається найбільш привабливою вам? Наразі поділюся з вами одним цікавим опитуванням, на яке потрапив в інтернеті. Згідно ньому, жінка досягає піку привабливості при досягненні 31 року.

 

 

 

У ці роки вона володіє одночасно і природною красою, і впевненістю у своїх силах. Додати до цього вироблене почуття стилю, і отриманий образ дорослої жінки суттєво виграє у порівнянні з молоденькими дівчатками. Такі висновки повідомляють британські дослідники.

У проведеному опитуванні брали участь більше двох тисяч чоловіків і жінок. Майже 70% учасників тесту вважають впевненість у собі основним жіночим чинником, який робить її бажаною. Ще 67% зазначили, що зовнішність є головним аргументом, а 47% виділили в жінці відчуття стилю, яке змушує звертати чоловічу увагу на жінок. Дві третини з опитаних жінок згодні з поняттям, що краса настає з віком. Більше половини сказали, що згодом звільнилися від підліткових комплексів, стали відчували себе більш красивими. А 55% вважають, що потроху зрозуміли, який макіяж для них підходить найбільше.

Дослідження відбулося на замовлення телеканалу QVS, на якому починався проект "Місяць краси". Ось як прокоментував отримані результати один з ініціаторів проекту  - "Опитування підтвердило, що багато підозрювали давно - справжня краса, це дещо більше, ніж тривіальна приваблива зовнішність. Це органічне поєднання таких складових як індивідуальність, впевненість у собі і стиль".

А ось чоловіки найбільш красиві в 34 роки. І якщо стан привабливості у жінок тримається в середньому 10 років, і лише 41 рік у жінок проявляються видимі ознаки старіння, то чоловіки починають старіти в 43 роки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com