тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Peres оцінить свіжість продуктів

Якщо ви не володієте достатньо чутливим нюхом або просто хочете бути впевненим у якості їжі, яку вживаєте в раціоні - варто звернути увагу на гаджет що отримав назву Peres. Ця новинка покликана захистити користувача від несвіжих продуктів...

 

 

По суті, Peres - невеликий електронний ніс, рецептори якого складаються з ряду датчиків. Ось так, раніше ми попри його основне призначення використовували смартфон, щоб смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве, фоткати, слухати музичку, тощо, а тепер за його допомогою ще й будемо нюхати!

Щоб пристрій проаналізувало свіжість продукту, досить піднести гаджет до досліджуваного м'яса, риби, чи іншої їжі. Новинка проаналізує рівень органіки і аміаку, що знаходиться в повітрі навколо продукту, а також оцінить температуру і його вологість. Потім вся інформація з гаджета буде передана по Bluetooth на ваш смартфон/планшет. Спеціальна програма видасть докладний звіт про досліджуваний зразок їжі, що дозволить визначити - чи можна вживати продукт, або його дорога у відро для сміття. Про результати тесту можна буде розповісти друзям в соціальних мережах, але навіщо їм може знадобитися така інформація - поки не ясно.

Поки Peres справляється з тестуванням яловичини, свинини, птиці та риби, можливо надалі асортимент страв для «обнюхування» буде розширено. Не зрозумілою залишається і реакція продавців м'яса на спроби користувача використовувати гаджет на ринку. Для можливого випуску пристрою в серію була створена компанія по збору коштів на IndieGoGo, яку можна вважати цілком успішною. Вже зібрано більше половини необхідної суми і місяць на завершення компанії попереду.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com