тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кавунові скульптури Clive Cooper

Що тільки не вирізують з ягід художники! Квіти, грона винограду, лебедів на ставку. Фантазія Clive Cooper зайшла ще далі. Він створив цілу колекцію «кавунових скульптур», що імітують голову крокодила, жабу, воїна в шоломі, ведмедя, акулу і багатьох інших. Кожна його робота вражає не тільки незвичністю, але й неймовірною детальністю...

 

 

Раніше Clive Cooper спеціалізувався на карвінгу по дині. Потім вирішив спробувати: що вийде, якщо тих же персонажів вирізати з кавуна. Експеримент вдався. Деякі стверджують, що нова колекція виглядає навіть більш оригінально, так як всі звикли до злісних динних героїв, а от аналогічні персонажі з кавуна - це наче подих свіжого вітру в мистецтві.

Як зізнається сам художник, ніякого особливого секрету в його роботі немає. Головне - це кілька гострозаточених ножів з тонким лезом і натхнення. Іноді Clive Cooper починає створювати одну кавунову скульптуру, а в результаті виходить зовсім інша. Причому справа тут зовсім не в тому, що у людини під час роботи змінюється настрій. Просто у кожної ягоди свій характер, який проявляється під час роботи.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com