тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Brabus iBusiness - повний електронний фарш!

Велике місто - це великий бізнес і великі пробки. Щоб не втрачати ні секунди, можна працювати в дорозі. Причому в спеціально обладнаному мобільному автоофісі...

 

 

Brabus 850 6.0 Biturbo iBusiness був вперше показаний публіці на Франкфуртському автосалоні восени 2013 року. В основі цієї моделі - мерседес S 63 AMG 2014 року, розробники додали йому сили, розкоші і найсучасніших комп'ютерних технологій. Гранична швидкість становить 350 км/год, хоча навряд чи його власника зацікавить така швидка їзда. А от користуватися самою передовою інформаційно-розважальною системою iBusiness він напевно буде набагато частіше і активніше. Система зібрана з продуктів компанії Apple: iPad, Mac mini, iPod touch і Apple TV. Може тут функціонувати ефективна IP телефония компанії "ProSupport" і інші корисні для ділової людини "навороти".

Ці всі інноваційні гаджети ефективно взаємодіють не тільки один з одним, але і з іншими системами базового мерседеса S-класу і зовнішнім світом, і все це завдяки тому, що на кожному з них встановлено спеціальний додаток Brabus. Це сприяє тому, що власник, зручно влаштувався на задньому сидінні, може управляти всіма пристроями та їх функціями з допомогою iPad mini.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com