тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Величезні квіткові скульптури в Ботанічному саду Атланти

 

Скульптури з квітів вже давно перестали бути дивиною, однак дизайнерам, що працюють в Ботанічному саду в Атланті (США), вдалося здивувати весь світ. Там днями відкрилася виставка з 28 гігантських скульптур, що є рекордною за кількістю відвідувачів для Америки...

 

Експозиція під відкритим небом отримала назву «Imaginary Worlds, a New Kingdom of Plant Giants» («Уявні світи, або Нове королівство рослин-гігантів»). Виставка буде проходити в Атланті до 31 жовтня. Скульптури виглядають цілком реалістично, якщо не враховувати їх величезні розміри. Зокрема, відвідувачі зможуть побачити грайливу жабу, компанію трьох грізних горил і пару чарівних орангутангів. На одній з галявин пасеться єдиноріг, на інший можна побачити грізну кобру, а на третій застигла на мить красивий метелик. Найбільша скульптура в цій колекції - 25-метрова богиня землі. Над її квітковим статуєю флористи потрудилися ще в минулому році, і тепер вона стала постійним окрасою Ботанічного саду. Примітно, що на її створення потрібно близько 18 тисяч однорічних рослин.

 

 

 

Мабуть, дивлячись на чудові скульптури, читачі сайту побачили їх схожість з тими, що були представлені в минулому році на виставці у Монреалі. І подібність це не випадково - для Ботанічного саду в Атланті цих зелених гігантів виготовили дійсно в Канаді. Ділячись секретами майстерності, дизайнери розповідають, що подібні скульптури - це результат еволюції мистецтва топіарі. Спочатку виготовляється сталева форма у вигляді майбутньої скульптури, далі вона заповнюється землею і сфагнумом, в цю підготовлений грунт висаджуються однорічні рослини. В Атланті літо надзвичайно спекотне, тому скульптури забезпечені системою іригації, це дозволяє рослинам регулярно отримувати вологу і запобігає їх засихання. Всього в цьому році було висаджено близько 200 тисяч рослин.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com