тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний будиночок для відпочинку на природі

Ось така своєрідна хатина створена спеціально для любителів відпочинку і приємного проведення часу на природі. Оснащена всім необхідним, ця дивовижна споруда є ідеальним місцем для ізоляції від міського шуму і суєти...

 

Незвичайне місце для відпочинку на свіжому повітрі представив Нільс Хольгер Moormann. На створення імпровізованого будиночка дизайнера надихнула книга Генрі Девіда Торо під назвою "Уолден, або Життя в лісі", що вийшла у світ в 1854 році. У книзі автор розповідає про власний досвід відходу від цивілізації, а також про особливості життя в незвичних для сучасної людини диких умовах.

Оригінальний дерев'яний будиночок включає в себе спеціальні відсіки для зберігання робочих інструментів. Розслабитися, насолодитися навколишньою природою і перекусити можна за невеликим столиком з м'якими зручними лавками, який розташовується в наскрізному отворі споруди. На другому поверсі, під зсувний скляним дахом, знаходиться одне спальне місце, звідки відкривається приголомшливий вид на усипане зірками нічне небо. В хатині також передбачені місця для зберігання дров та допоміжного котла, в якому можна готувати смачні обіди і вечері на свіжому повітрі.

Будиночок оснащений секцією для бідони з водою, спеціальним відділенням для шпаківні, а також висувним навісом, який може врятувати від палючого сонця в спекотний літній день.


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com