тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Там, де цвіте Червона Рута

 

Покажу я вам сьогодні пейзажі з рододендроном східнокарпатським. У народі саме цей чудовий квітучий кущ називають «Червона Рута». Втім, в деяких районах Червоною Рутою називають і інші квіти, але в основному слава оспіваної легендарної квітки належить саме родендрону...

 

 

В субальпійському та альпійському поясах Карпат в недалекому минулому повсюдно зустрічалися зарості невисокого куща. Зараз в результаті знищення туристами і пастухами збереглися лише окремі групи цього декоративного високогірного виду. Рододендрон східнокарпатський поширений тільки в Карпатах, де проходить північно-східна межа його ареалу. Росте також у Трансільванських Альпах, в Балканських горах. Цей світлолюбний, невимогливий до грунту чагарник росте на кам'янистих відкритих сонячних місцях, часто спільно з сосною гірською.

У липні-серпні маленькі, приземкуваті, густо облистнені кущики суцільно покриваються червоними дуже красивими квітами, зібраними в щитки. Взагалі це неймовірно красиве видовище, коли потрапляєш в пік цвітіння цих, я б сказав, несамовито-червоних квіткових килимів.


 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com