тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Архітектурні тренди Нової Зеландії: вівця і собака

У світі все більшої популярності набувають будівлі у вигляді будь-яких тварин. У невеликому містечку Тірау (Tirau, Нова Зеландія) теж є такі незвичайні будинки. Ця країна виробляє чи не найбільшу кількість вовни у світі. І не дивно, що тут побудовані своєрідні пам'ятники вівці і її головному пастуху - вівчарці...

 

Звичайно, це далеко не комфортабельні эко видное квартиры, чи інші шикарні житлові комплекси, проте оригінальності їм як ми бачимо не бракує. Ідея будівництва належить місцевому архітектору Стівену Клотьеру (Steven Clothier). Будівля у вигляді вівці (Sheep house) побудована в 1994 році. В ньому розташовується магазин вовни. Але власники магазину вирішили не зупинятися на одній споруді, і в 1998 році поруч з'явилася схожа, тільки у вигляді пса (Sheepdog building), який вдень і вночі охороняє вівцю. У «вівчарці» розташований сільськогосподарський інформаційний центр. Усередині стіни будівлі-собаки оформлені фресками, які намалював художник Фред Лукман (Fred Luckman). Також у ньому встановлено вишуканий вітраж. У цьому місті в якості будівельного матеріалу дуже часто використовуються залізні гофровані листи. Обидві будівлі не є винятком. Завдяки такій структурі залізних листів, будови виглядають так, як ніби пов'язані з вовни.

Потрібно відзначити, що після появи цих будівель потік туристів в містечко збільшився в кілька разів, що не може не тішити місцеву владу і мешканців, так як це стало суттєвим грошовим вливанням до скромного бюджету невеличкого містечка.


 

 


Предлагаем комплексное продвижение сайтов в Чехове, минимальный бюджет, максимальный эффект!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com