тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Парад капелюхів 2014 року в Нью-Йорку

У Нью-Йорку традиційно щороку проводиться парад екстравагантних капелюхів. Не став винятком і 2014 рік, 20 квітня на П'ятій авеню пройшла незвичайне хода, в якій взяли участь люди з досить химерними головними уборами...

 

 

Численні туристи могли побачити капелюхи, виконані у формі гігантських квітів, мультперсонажів, тварин, птахів і архітектурних споруд. Ну, і, звичайно ж, не обійшлося без капелюхів, нагадують великодні яйця, адже цього дня весь християнський світ святкував Пасху.

Історія параду екстравагантних капелюхів бере свій початок у вісімдесяті роки дев'ятнадцятого століття, саме в ті часи, знатні нью-йоркські дами після великодньої церковної меси поспішали на головну вулицю міста, щоб покрасуватися в своїх розкішних капелюхах. Ця традиція з кожним десятиліттям знаходила все більше прихильників як серед жителів Нью-Йорка, так і серед його гостей. На сьогоднішній день парад став демократичним, масовим і веселим, хоча він досить сильно засуджується віруючими. У своє виправдання учасники ходи говорять про те, що необхідно простіше дивитися на речі, радіючи життю, адже на дворі вже двадцять перший вік.

На параді капелюхів, який проходив в 2014 році, можна було побачити багато квітів і клоунів, а також живих кроликів, адже головним символом ходи вважається Великодній заєць.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com